Profesionální rekonstrukce podlah

Hlavní stránka
Rekonstrukce podlah

Rekonstrukce podlah

Naší prioritou je rekonstrukce a výstavba podlah, a to kdekoliv po celé České republice. Poradíme si s podlahami umělohmotnými i z masivu. Naší specialitou jsou certifikované vrstvené podlahy vlastní výroby, jejichž životnost je 60 až 80 let.
Používáme výběrové materiály
Vlastní certifikovaná podlaha
Mnohaleté zkušenosti
Používáme jen výběrové konstrukční řezivo, nášlapnými vrstvami jsou povrchy tloušťky 22 mm z dubového, bukového, jasanového, javorového masivu. Na přání zhotovíme i exotičtější nášlapné vrstvy. Výhodou konstrukcí s nášlapnými vrstvami z tvrdého řeziva je životnost až 50 let i variabilita použití. Konstrukční výšky lze totiž dimenzovat v rozsahu 100–260 mm.
Systémy SPP110 až SPP160 se používají bez jediné reklamace ve stovkách sportovních zařízení po celé České republice. Stačí se podívat do karty našich referencí. Naše podlahy splňují veškeré technické požadavky, oplývají dlouhou životností a kvalitou.
Naší specialitou jsou certifikované vrstvené podlahy vlastní výroby, jejichž životnost je 60 až 80 let a cenově se dají srovnat s klasickým masivem. Další výhodou je rozměrová stálost. Jedná se o vrstvenou parketu o síle 22 mm. Povrchová údržba je možná lakem i olejem, záleží, kde bude podlaha použita. Parkety je možno v budoucnu až 4x povrchově upravit (obrousit).

BASF CONICA

Švýcarská firma vyrábí sportovní povrchy pro všechny druhy sportovišť s mezinárodní certifikací – od polyuretanových povrchů na venkovní sportoviště po lité podlahy do tělocvičen.

KRAIBURG

Německá společnost KRAIBURG je předním výrobcem elastických pryžových podložek určených pro lité vnitřní podlahy.

KONTAKTNÍ INFO

Sídlo firmy MAN podlahy s.r.o.
U Barevny 100, 582 22 Přibyslav
IČ: 28826302
Navigovat k nám
Sledujte nás

nAPIŠTE NÁM

© 2024 telocviny.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
coglicensehourglass