Kdo jsme?

O podlahách MAN

Naše společnost MAN Přibyslav se zabývá montáží a údržbou podlah. Důraz klademe zejména na sportovní podlahy. Do naší nabídky spadají jak umělohmotné, tak klasické masivní podlahy. Podlahy jen nepokládáme, ale také opravujeme. Kvalitní povrchová úprava podlah oddálí jejich další poškození a usnadní následnou údržbu. Aby byla naše nabídka v oblasti zajištění sportovišť kompletní, zabýváme také dodáním profesionálního vybavení.
Působíme v celé ČR
Naší prioritou je osobní přístup
Mnohaleté zkušenosti

Historie podlah Man

Rok
1990
Historie našeho podnikání sahá až do roku 1990. Firmu založil pan Jakeš na základě svých dlouholetých řemeslných schopností, jakými byly malby a nátěry interiérů. Postupem času se rodinný podnik obklopoval kvalitními řemeslníky a začal rozšiřovat objem prací.
Rok
1993
Od roku 1993 začíná naše firma MAN program sportovních povrchů, konstrukcí tradičních i moderních sportovních pružných a polopružných podlah. Postupně se tak naše nabídka rozšiřuje.
Nyní
Aktuálně zajišťujeme kompletní servis po celé České republice týkající se sportovních hal, školních tělocvičen či kulturních zařízení. Na vaše přání se také postaráme o dodání profesionálního vybavení pro sportoviště.

KONTAKTNÍ INFO

Sídlo firmy MAN podlahy s.r.o.
U Barevny 100, 582 22 Přibyslav
IČ: 28826302
Navigovat k nám
Sledujte nás

nAPIŠTE NÁM

© 2024 telocviny.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
eyelicensemap-marker