Profesionální povrchové úpravy

Hlavní stránka
Povrchové úpravy

Povrchové úpravy

Kromě rekonstrukce a výstavby podlah se orientujeme také na profesionální povrchové úpravy povrchů. Podlahy ve sportovních halách neslouží jen sportovcům, ale často se zde pořádají i různé kulturní akce. To je důvod, proč jsou povrchy navrhovány hlavně pro víceúčelové využití. Podlahy je tak nutné mít v naprostém pořádku. Kvalitní povrchová úprava oddálí její další poškození a usnadní údržbu.
Různé varianty renovací
Záruka 36 měsíců
Životnost až 7 let
Provádíme širokou škálu renovací sportovních dřevěných povrchů — od švédských, rakouských, německých, až po tuzemské ekonomické a zároveň velmi kvalitní varianty.
Za svou prací si stojíme. Proto vám můžeme nabídnout záruku o délce 36 měsíců na povrchové úpravy doplněné veškerým značením pro všechny sálové sporty, vybarvením okrajů, útočných území, centrálních kurtů a podobně, a to s garancí životnosti 5-7 let.
Při práci spolupracujeme pouze s předními výrobci v oboru, jako jsou například Bona, Pallmann, Eukula, Dr. Schutz, Osmo, BASF CONICA či Kraiburk.

S kým spolupracujeme

BONA

Bona je přední světová jednička s produkty pro instalaci, renovaci a údržbu dřevěných podlah.

Pallmann

Čisticí a ošetřovací prostředky značky PALLMANN výrazně prodlužují životnost podlah a podstatnou měrou přispívají ke spokojenosti uživatelů.

Dr. Schutz

Údržba podlahových krytin profesionálními prostředky Dr. Schutz zajistí krásný a dlouhodobý vzhled nejrůznějších podlahových ploch.

Osmo

Přípravky značky Osmo se postarají o dlouhotrvající ochranu povrchu a krásný vzhled natřené plochy.

KONTAKTNÍ INFO

Sídlo firmy MAN podlahy s.r.o.
U Barevny 100, 582 22 Přibyslav
IČ: 28826302
Navigovat k nám
Sledujte nás

nAPIŠTE NÁM

© 2024 telocviny.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
licensehourglasslayers